Speglar rokokostil
2013-11-13
215065
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGLAR, 1 par, rokokostil, bronserade, 45x19 cm
Slitage, smärre skador