Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
SKOTTLYKTA, för fotogen, omkring 1900, mässing, signerad Karlskrona Lampfabrik, höjd ca 44 cm
Smärre bucklor och lagningar
214980
2013-11-12