Ljusstakar rokokostil 1900-tal
2013-11-12
214976
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, Tyskland, rokokostil, dekor av vridna knäckar, höjd ca 24 cm
Smärre repor