Satiriska planscher från 1800-talet
2013-11-12
214965
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SATIRISKA PLANSCHER (4), engelska, tidigt 1800-tal, ca 34x24 cm
Fläckar och gulnader