Punschbägare
2013-11-13
214950
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNSCHBÄGARE, 12 st, silver, invändigt förgyllda, C.G. Hallberg, Stockholm 1940/50-tal, höjd inklusive hänkel ca 5 cm, 2 originaletuier medföljer