Eva Boström färglitografi
2013-11-12
214926
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOSTRÖM, Eva (född 1954): Fruktstund, signerad Eva Boström, färglitografi, 152/190, 37x53 cm