Mona Huss Wallin färglitografi
2013-11-12
214923
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Blomster, signerad o daterad M Huss W -82, färglitografi, 232/420, 57x45 cm