Vedlår omkring 1900
2013-11-13
214914
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖKSBÄNK/VEDLÅR, 1900-talets början, skiva med zinkplåt, höjd 76, 70x41 cm
slitage, äldre skador