Philip von Schantz färglitografi
2013-11-12
214912
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Komposition, signerad v. Schantz 92, numrerad 42/80, färglitografi, ca 49,5x66 cm