Severin Nilson oljemålning
2013-11-12
214894
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NILSON, Severin (1849-1918): Kvarn, signerad Severin Nilson, olja på duk uppklistrad på pannå, 49,5x67 cm