Fernand Legér litografi
2013-11-12
214867
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LEGÉR, Fernand (Frankrike 1881-1955), efter: "Element mot blå fond", signerad i stenen F. Lrger 41, färglitografi, 27x16 cm