Agnes Cleve akvarell
2013-11-26
214861
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): Gondoler V, stämpelsignerad A Cleve, akvarell, 37x28 cm
Uppklistrad, veck