John Jon-And pastell
2013-11-26
214851
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): I utkanten av Rom, stämpelsignerad och daterad 21, pastell, 30,5x39 cm