Algot Ringström oljemålning
2013-11-11
214794
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGSTRÖM, Algot (1876-1956): Vårbild med torpstuga, signerad och daterad Algot Ringström 19..., olja på duk, 50x61 cm