Figurin förgyllt silver
2013-11-13
214787
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURIN, förgyllt sterlingsilver och emalj, föreställande en mås på en klippa av sten, SúHai, Kina, 1960-tal, begränsad upplaga, nr 205/1200, höjd 10 cm, originaletui