Oljemålning
2013-11-11
214773
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Två kvinnor, otydligt signerad, olja på duk, 55x69 cm