Rörstrand 1800-tal
2013-11-11
214757
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SERVISDELAR, 23 st., 1800-tal, Rörstrand, genombruten dekor, bestående av: 21 assietter, 2 gallerskålar med fat, diameter ca 21 cm
Krackelerade, enstaka nagg och lagningar förekommer