Textilier
2013-11-11
214753
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEXTILIER, 3 st, 18/1900-tal, en sydd till kuddfodral, ca 107x69, 140x66, resp. 67(134)x74 cm
Smärre skador, några hål, fläckar