Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEXTILIER, 3 st, 18/1900-tal, en sydd till kuddfodral, ca 107x69, 140x66, resp. 67(134)x74 cm
Smärre skador, några hål, fläckar
214753
2013-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här