Lena Linderholm färglitografi
2013-11-11
214730
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Champagnefrukost, signerad och numrerad Lena A Linderholm 117/225, färglitografi, 76x56 cm