Skålar Qianlong (1736-95) (Temakina)
2013-11-11
214605
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger med motiv av fåglar i trädgård, höjd 7 diameter 15 cm
Sprickor, lagningar