Skrivbord Louis-XV
2013-11-10
214597
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, Louis-XV, intarsia i ett flertal träslag, mässingbeslag, höjd 80, 106x65 cm
Fanér och ytskador, nyckel saknas