Tage Hedqvist oljemålning
2013-12-01
214595
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Vinter, Sandhamn", signerad och daterad Tage Hedqvist 51, olja på duk, 65x111 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Duklagning