Johannes Ravn oljemålning
2013-11-10
214585
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Tranor vid vatten, signerad och daterad J Ravn-58, olja på duk, 73x92 cm