Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILSSON, Catharina (född 1922): Mor och barn, monogramsignerad CN, datering a tergo 1960, olja på duk, 43x46 cm
214506
2013-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här