Anders Zorn "Sommar"
2013-11-10
214503
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar", signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910
Gulnad