Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KONOW, Jurgen von (1914-59): Basar, signerad v Konow, olja på pannå, 35x27 cm
Zustandsbeschreibung
214499
2013-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner