Reinhold Ljunggren litografi
2013-11-10
214490
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vintermotiv med björkar, signerad original litografi PT Ljunggren, litografi, 33x25 cm