Olle Bonnier färglitografi
2013-11-10
214465
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIÉR, Olle, (född 1925): Komposition, signerad och numrerad Olle Bonnier 70/150, färglitografi, ca 39x49 cm, ramad