Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): "Bymotiv från Taormina", signerad och daterad A.H. Malmeström-56, olja på pannå, 100x80 cm
214408
2013-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här