Klubbat för:
3 200 SEK
1 000 SEK
SHUNSHO, Katsukawa (1726-1792): Kabukiskådespelaren Iwai Hanshiro IV som ung kvinna, signerad Shunsho ga, oban 31,5x16,5 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Fläckar, hål, lagningar
214379
2014-03-16