Japansk tuschlavering
2014-03-16
214375
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan omkring 1850, Landskap "The cry of the birds upon the mountain", tuschlavering, 39,5x26 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Skador, veck, lagningar