Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
PARFYMFLASKA, glas, René Lalique, Frankrike, gjuten dekor av dansande putti, delvis brunpatinerad, signerad Lalique France, höjd med propp 10 cm
Obetydliga nagg
214372
2013-11-09