Fat 1700-tal (Temakina)
2013-11-09
214371
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i underglasyrblått, konturerat brätte, diameter 35 cm
Brättesnagg