Plakett Persien
2013-11-09
214342
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PLAKETT, 1900-tal, Persien, bataljscen, polykromt glaserat lergods, 36x36 cm
Nagg, glasyrbortfall