Elis Ryberg färglitografi
2013-11-08
214281
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, 220/360, färglitografi, 51x62 cm