Oljemålning Indalsälven
2013-11-08
214265
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Indalsälven, signerad Bergeforsen Indalsälven E.G 1914, olja på papp, ca 42x62 cm
Ramskada