Åke Wilhelm Andersson akvarell
2013-11-08
214247
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Stadsmotiv, signerad och daterad ÅWA 1950, akvarell, 22x36 cm