Hans Erik Eriksson oljemålning
2013-11-08
214233
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Fönster med blommande fruktträd, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 44x60 cm