Konrad Ekdahl-Askim olja
2013-11-09
214102
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Karl Johansg. - Göteborg", signerad K Ekdahl, daterad 1941 a tergo, olja på pannå, 46x55 cm