Henri D´ Anty oljemålning
2013-11-06
213960
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Tupp, signerad d´Anty, olja på duk, 61x50 cm