Servisglas
2013-11-06
213953
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVISGLAS, ca 45 st., snarlika, 1900-talets första hälft, bestående av: 11 vinglas, 10 snapsglas, 9+3 starkvinsglas, 12 grogglas
Enstaka nagg