Sven Lidberg litografier
2013-11-10
213905
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 10x8 - 26x14 cm, oramade