Philip von Schantz färglitografi
2013-11-09
213809
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Husmotiv, signerad v. Schantz, 15/240, färglitografi, bildmått 23,5x19 cm