Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera bladmått 62x45 cm
Zustandsbeschreibung
213776
2013-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner