Figurin Toikka Nuutajärvi för iittala (konstglas)
2013-11-09
213770
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURIN, glas, sjöfågel, signerad och numrerad Oiva Toikka 337/2000, Nuutajärvi, etikettmärkt iittala, höjd 22,5, längd 34 cm