Nattduksbord 1900-talets första hälft
2013-11-07
213723
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålade, beslag i vitmetall, vardera höjd 73, 42x42 cm
Ytskador, beslag med smärre skador