Roland Svensson litografi
2013-11-06
213641
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910-2003):Vintermotiv från skärgården, signerad Roland S 62/110, litografi, 22x41 cm