Petter Zennström olja
2013-11-07
213617
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Komposition, signerad och daterad PZ -82, olja på duk, 79x62cm