Axel Olson oljemålning
2013-11-10
213611
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Trädgården, signerad och daterad Axel Olson -46, olja på duk, 35x27 cm