Georg Lodström oljemålning
2013-11-05
213573
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LODSTRÖM, Georg (1915-1972): "Silvrigt hav", signerad och daterad Lodström 63, olja på duk, 60x73 cm